ŠTĚNICE POSTELNÍ                              CIMEX LECTULARIUS L.               

Štěnice je ektoparazit člověka a domácích zvířat, krve sající hmyz, který nachází příznivé podmínky pro šíření hlavně ve větších městech, např. v ubytovacích zařízeních s často střídajícími se hosty. V současné době je možné se s nimi setkat i v řadě domácností např. v bytových domech s větším počtem střídajících se nájemníků.

Štěnice je noční živočich, který saje krev nejčastěji v noci v době klidu hostitele, hladové štěnice i ve dne. Při kalamitním výskytu bývají štěnice sledovány i v denních hodinách. Po nasycení rychle opouští svého hostitele a ukryjí se někde blízko do doby než zase vyhladoví. 

Všechna stádia se živí pouze krví. 

Podmínkou jejich výskytu není jen nízká hygienická úroveň bydlení nebo ubytování, štěnice mohou být zavlečeny do levných i drahých a čistých bytů a stejně tak do levných i nejdražších hotelů. 

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

* Odesláním formuláře souhlasím, aby firma CirhanDDD, Havanská 450/4, 170 00 Praha 7 zpracovala mnou poskytnuté osobní údaje (Jméno, e-mail, telefon) pro firemní a marketingové účely v souladu se zákonem 101/2000 Sb. o Ochraně údajů. Svůj souhlas poskytuji dobrovolně, na dobu neurčitou, s tím, že jej mohu kdykoliv zrušit na adrese info@cirhanddd.cz